29 Ekim 2017 Pazar

Cumhuriyet Bayramını, Çukurova Havalimanı şantiyesinde kutladı DHMİ Genel Müdürü Sayın Funda Ocak Cumhuriyet Bayramını, Çukurova Havalimanı şantiyesinde kutladı ve bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Cumhuriyetimizin 94. Yıl dönümünü, Çukurova Havalimanı şantiyesinde kutladık, tatil bayram demeden çalışan değerli arkadaşlarımızla. İşlerin arzu ettiğimiz hız ve kalitede yürümesi için yerinde denetim ve istişarelerde bulunduk. 16.05.2016’da, 224.874.748,90 TL bedelle ihale edilen “Çukurova Bölgesel Havalimanı Altyapı Tesisleri Yapımı” işi, hızlı şekilde sürüyor. Bu Havalimanımız, yaklaşık 1.250.000 m²’si beton kaplamalı sahalar olmak üzere, 8.000.000 m² alana yerleşen, görkemli bir eser olacak. An itibarıyla, altyapı inşaatı için önemli olan kurutma kanallarının süratle tamamlanmasının ardından Ana Pist çalışmaları başlatıldı. Ana Pist kaya dolgusu,Yüksek Sürat Yolu kazısı,Elektrik Regülatör Binası,Çevre Güvenlik Yol kazısı,Menfez imalatları ve diğer işler sürüyor. Çukurova’yı dünyaya bağlayacak olan bu çok önem verdiğimiz projenin planlanan tarihte bitirilmesi için sıkı takip ve kontrollerimiz sürecek.   Cumhuriyetimizin 94. Yıl dönümünü, Çukurova Havalimanı şantiyesinde kutladık, tatil bayram demeden çalışan değerli arkadaşlarımızla. http://pic.twitter.com/sItgOTL4nF — Funda Ocak (@fundaocakdhmi) October 29, 2017

DHMİ Genel Müdürü Sayın Funda Ocak Cumhuriyet Bayramını, Çukurova Havalimanı şantiyesinde kutladı ve bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Cumhuriyetimizin 94. Yıl dönümünü, Çukurova Havalimanı şantiyesinde kutladık, tatil bayram demeden çalışan değerli arkadaşlarımızla.

İşlerin arzu ettiğimiz hız ve kalitede yürümesi için yerinde denetim ve istişarelerde bulunduk.

16.05.2016’da, 224.874.748,90 TL bedelle ihale edilen “Çukurova Bölgesel Havalimanı Altyapı Tesisleri Yapımı” işi, hızlı şekilde sürüyor.

Bu Havalimanımız, yaklaşık 1.250.000 m²’si beton kaplamalı sahalar olmak üzere, 8.000.000 m² alana yerleşen, görkemli bir eser olacak.

An itibarıyla, altyapı inşaatı için önemli olan kurutma kanallarının süratle tamamlanmasının ardından Ana Pist çalışmaları başlatıldı.

Ana Pist kaya dolgusu,Yüksek Sürat Yolu kazısı,Elektrik Regülatör Binası,Çevre Güvenlik Yol kazısı,Menfez imalatları ve diğer işler sürüyor.

Çukurova’yı dünyaya bağlayacak olan bu çok önem verdiğimiz projenin planlanan tarihte bitirilmesi için sıkı takip ve kontrollerimiz sürecek.

 from Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri http://ift.tt/2ydyNE2
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme