30 Ocak 2018 Salı

ÇİN’İN İNSANSIZ KARGO UÇAĞI 20 TONA KADAR TAŞIYABİLECEK Kargo ve teslimat amacıyla üretilecek olan insansız kargo uçağı, 4660 kilometre yüksekliğe ve 20 tona kadar yük taşıma kapasitesi sunuyor. Çin’in Tengoen Technology (Tengdun) firması, yeni nesil drone şirketlerinden. Henüz 2016 yılında kurulmuş olmasına rağmen iddialı planları ile gündemde. Şirket, TB-001 isimli silahlı insansız hava araçları üretimi gerçekleştirmeyi planlıyor. Hatta aracın taşıma kapasitesini arttırarak kargo teslimatında kullanılacak bir insansız hava aracına dönüştürmeyi planlamaktalar. Kargo ve teslimat amacıyla üretilecek olan araç, 4660 kilometre yüksekliğe ve 20 tona kadar yük taşıma kapasitesi sunuyor. Karbon fiberli, çift gövdeli kargo drone’u; iki gövde arasında yük taşıma modulünü bulunduruyor. Araç, inşa edildikten sonra, 2020 yılından itibaren kullanımına başlanacak. Kaynak: lojiport.com

Kargo ve teslimat amacıyla üretilecek olan insansız kargo uçağı, 4660 kilometre yüksekliğe ve 20 tona kadar yük taşıma kapasitesi sunuyor.

Çin’in Tengoen Technology (Tengdun) firması, yeni nesil drone şirketlerinden. Henüz 2016 yılında kurulmuş olmasına rağmen iddialı planları ile gündemde. Şirket, TB-001 isimli silahlı insansız hava araçları üretimi gerçekleştirmeyi planlıyor. Hatta aracın taşıma kapasitesini arttırarak kargo teslimatında kullanılacak bir insansız hava aracına dönüştürmeyi planlamaktalar.

Kargo ve teslimat amacıyla üretilecek olan araç, 4660 kilometre yüksekliğe ve 20 tona kadar yük taşıma kapasitesi sunuyor. Karbon fiberli, çift gövdeli kargo drone’u; iki gövde arasında yük taşıma modulünü bulunduruyor. Araç, inşa edildikten sonra, 2020 yılından itibaren kullanımına başlanacak.

Kaynak: lojiport.comfrom Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri http://ift.tt/2rQ4znX
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme