30 Nisan 2018 Pazartesi

Sayılarla Eurasia Air Show Eurasia Air Show Etkinliğinin organizatörü Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, fuarın büyük bir başarıyla gerçekleştirildiğini söyledi. Eurasia Air Show Sayısal Analizi Fuarı ilk 3 gün boyunca 102 farklı ülkeden yaklaşık 27 bin savunma sanayi ve havacılık profesyonelini ağırladı. 28-29 Nisan cumartesi pazar günleri de yaklaşık 130 bin vatandaşımız fuar alanını ziyaret etti. Bu sayı Türkiye’de bir havacılık fuarında şu ana kadar ulaşılmış en büyük sayı. Fuarda 150 uçuş gösterisi yapıldı. Havacılık ekosistemine yön veren 343 şirketin ve 63 ülkeden sivil ve askeri delegasyonu katıldığı organizasyonda yaklaşık 10 milyar dolarlık anlaşma imzalandı. Fuara toplam 343 firma katıldı. Bunların yaklaşık yüzde 30’u yerli, yüzde 60’ı yabancı firmalardan oluştu. 410 bin metrekarelik alan üzerinde Cumhuriyet tarihinin en büyük fuar organizasyonlarından biri olarak Türkiye’nin marka organizasyonları arasındaki yerini aldı. Airshow’da beş gün boyunca statik alanda 81 hava aracı sergilendi. Dünyada tek olan Katar Hava Yollarına ait Airbus A350-1000 sergilendi. Dünyanın en büyük ikinci uçağı Antonov 124 de fuarda sergilendi. ATAK helikopterleri, Emniyet, Jandarma, Sahil Güvenlik gibi kurumlara ait uçaklar sergilendi, gösteriler yapıldı.

Eurasia Air Show Etkinliğinin organizatörü Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, fuarın büyük bir başarıyla gerçekleştirildiğini söyledi.

Eurasia Air Show Sayısal Analizi

  • Fuarı ilk 3 gün boyunca 102 farklı ülkeden yaklaşık 27 bin savunma sanayi ve havacılık profesyonelini ağırladı.
  • 28-29 Nisan cumartesi pazar günleri de yaklaşık 130 bin vatandaşımız fuar alanını ziyaret etti. Bu sayı Türkiye’de bir havacılık fuarında şu ana kadar ulaşılmış en büyük sayı.
  • Fuarda 150 uçuş gösterisi yapıldı.
  • Havacılık ekosistemine yön veren 343 şirketin ve 63 ülkeden sivil ve askeri delegasyonu katıldığı organizasyonda yaklaşık 10 milyar dolarlık anlaşma imzalandı.
  • Fuara toplam 343 firma katıldı. Bunların yaklaşık yüzde 30’u yerli, yüzde 60’ı yabancı firmalardan oluştu.
  • 410 bin metrekarelik alan üzerinde Cumhuriyet tarihinin en büyük fuar organizasyonlarından biri olarak Türkiye’nin marka organizasyonları arasındaki yerini aldı.
  • Airshow’da beş gün boyunca statik alanda 81 hava aracı sergilendi.
  • Dünyada tek olan Katar Hava Yollarına ait Airbus A350-1000 sergilendi.
  • Dünyanın en büyük ikinci uçağı Antonov 124 de fuarda sergilendi.
  • ATAK helikopterleri, Emniyet, Jandarma, Sahil Güvenlik gibi kurumlara ait uçaklar sergilendi, gösteriler yapıldı.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık havaOtomatik alternatif metin yok.Görüntünün olası içeriği: uçak, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: uçak ve gökyüzüGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, uçak ve açık havaGörüntünün olası içeriği: uçak ve açık havaGörüntünün olası içeriği: uçak, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: uçak ve gökyüzüGörüntünün olası içeriği: uçak ve gökyüzüGörüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: uçak, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: uçak, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, iç mekanOtomatik alternatif metin yok.Görüntünün olası içeriği: uçakGörüntünün olası içeriği: uçak ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 1 kişiOtomatik alternatif metin yok.Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekanGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: iç mekanGörüntünün olası içeriği: uçakGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, iç mekanfrom Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri https://ift.tt/2vZwALz
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme