27 Nisan 2018 Cuma

FUNDA OCAK ANTALYA HAVALİMANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Funda Ocak, havacılık ve uzay sektörünün lider marka ve sanayilerini bir araya getiren Eurasia Airshow’u ziyaret etti.   Cumhurbaşkanlığı himayesinde Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık fuarı olan Eurasia Airshow Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan alanda açıldı. Antalya Havalimanında 25-29 Nisan tarihleri arasında beş gün boyunca devam edecek organizasyonda havacılık ekosistemine yön veren 400 büyük şirket, 100’ün üzerinde ülkeden 150 sivil ve askeri delegasyon yer alıyor, dünyaca ünlü akrobasi takımları da uçuş gösterileriyle boy gösteriyor.   Genel Müdürümüz Ocak, sektör ve ülke tanıtımına katkıda bulunan  fuarda DHMİ’nin ve sektör kuruluşlarının stantlarını ziyaret etti. Fuar alanında sergilenen  DHMİ üretimi Mobil Kule, Uçak merdiveni ve uçak bagaj yükleme sistemlerinde de incelemelerde bulunan Ocak, bu ürün ve sistemlere ziyaretçilerce gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.   Fuar ziyareti esnasında Genel Müdürümüze Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Ateş, Saadettin Parmaksız, Ali Rıza Yüceuluile bazı Daire Başkanlarımız refakat etti. Daha önce de fuarı Genel Müdür Yardımcılarımız Mehmet Karakan, İsmail Selay Mürey ve Havalimanı Başmüdür ve Müdürlerimiz  ziyaret etmişlerdi.   Genel Müdürümüz Ocak standları gezdikten sonra beraberindekilerle Antalya Havalimanında incelemelerde bulundu. Kurtarma ve Yangın İstasyonu, İş Makineleri Garajı, Kuvvet Santrali ve Hava Trafik Kontrol Kulesi’ni ziyaret eden Ocak personel ile sohbet etti, onların taleplerini dinledi. Kaynak:http://www.dhmi.gov.tr/

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Funda Ocak, havacılık ve uzay sektörünün lider marka ve sanayilerini bir araya getiren Eurasia Airshow’u ziyaret etti.

 

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık fuarı olan Eurasia Airshow Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan alanda açıldı. Antalya Havalimanında 25-29 Nisan tarihleri arasında beş gün boyunca devam edecek organizasyonda havacılık ekosistemine yön veren 400 büyük şirket, 100’ün üzerinde ülkeden 150 sivil ve askeri delegasyon yer alıyor, dünyaca ünlü akrobasi takımları da uçuş gösterileriyle boy gösteriyor.

 

Genel Müdürümüz Ocak, sektör ve ülke tanıtımına katkıda bulunan  fuarda DHMİ’nin ve sektör kuruluşlarının stantlarını ziyaret etti. Fuar alanında sergilenen  DHMİ üretimi Mobil Kule, Uçak merdiveni ve uçak bagaj yükleme sistemlerinde de incelemelerde bulunan Ocak, bu ürün ve sistemlere ziyaretçilerce gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Fuar ziyareti esnasında Genel Müdürümüze Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Ateş, Saadettin Parmaksız, Ali Rıza Yüceuluile bazı Daire Başkanlarımız refakat etti. Daha önce de fuarı Genel Müdür Yardımcılarımız Mehmet Karakan, İsmail Selay Mürey ve Havalimanı Başmüdür ve Müdürlerimiz  ziyaret etmişlerdi.

 

Genel Müdürümüz Ocak standları gezdikten sonra beraberindekilerle Antalya Havalimanında incelemelerde bulundu. Kurtarma ve Yangın İstasyonu, İş Makineleri Garajı, Kuvvet Santrali ve Hava Trafik Kontrol Kulesi’ni ziyaret eden Ocak personel ile sohbet etti, onların taleplerini dinledi.

Kaynak:http://www.dhmi.gov.tr/from Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri https://ift.tt/2Hxyx7q
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme