31 Ağustos 2019 Cumartesi

THY’den Çin’e yeni hat THY’den Çin’e yeni güzergâh: Haftada 7 gün Xian seferi THY, Çin uçuşlarına 10 yıl aradan sonra yeni bir güzergah ekledi. İzin süreçlerinin tamamlanmasının ardından haftada 7 gün Çin’in Xian kentine uçuşlar başlayacak. Yeni güzergahın turizme katkısı olması bekleniyor. Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’nin tarihi İpek Yolu’nun başlangıcı kabul edilen Çin’in Xian şehrine uçmak için gerekli onayların alınmasına ilişkin twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “#THY olarak en kısa sürede izin süreçlerini tamamlayıp seferleri başlatmak arzusundayız.” THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Türkiye’nin Pekin Büyükelçisi Emin Önen‘in, “Xian, bilindiği gibi İpekyolu’nun başlangıcı kabul edilir. Milli gururumuz THY, şimdiye kadar Çin’e yaptığı uçuşlarına 10 yıl aradan sonra yeni bir güzergah daha eklemiş olduk. Haftada 7 gün gerçekleşecek uçuşların ülkemiz turizmine katkısı büyük olacak inşallah.” paylaşımı üzerine Önen’in emekleri için teşekkür ederek, yeni güzergahın müjdesini vermekten mutluluk duyduğunu, “30Ağustos öncesi çok sevindirici bir haber” olduğunu ifade etti. Sn. Büyükelçim @eminonen, Bu güzel haber ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.#THY olarak en kısa sürede izin süreçlerini tamamlayıp seferleri başlatmak arzusundayız. 30Ağustos öncesi çok sevindirici bir haber. Ülkemiz ve Havayolumuz için hayırlı olsun inşaallah. https://t.co/0MKcGUSOLI — Bilal EKŞİ (@BilalEksiTHY) August 29, 2019

THY’den Çin’e yeni güzergâh: Haftada 7 gün Xian seferi

THY, Çin uçuşlarına 10 yıl aradan sonra yeni bir güzergah ekledi. İzin süreçlerinin tamamlanmasının ardından haftada 7 gün Çin’in Xian kentine uçuşlar başlayacak. Yeni güzergahın turizme katkısı olması bekleniyor.

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’nin tarihi İpek Yolu’nun başlangıcı kabul edilen Çin’in Xian şehrine uçmak için gerekli onayların alınmasına ilişkin twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “#THY olarak en kısa sürede izin süreçlerini tamamlayıp seferleri başlatmak arzusundayız.”

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Türkiye’nin Pekin Büyükelçisi Emin Önen‘in,

“Xian, bilindiği gibi İpekyolu’nun başlangıcı kabul edilir. Milli gururumuz THY, şimdiye kadar Çin’e yaptığı uçuşlarına 10 yıl aradan sonra yeni bir güzergah daha eklemiş olduk. Haftada 7 gün gerçekleşecek uçuşların ülkemiz turizmine katkısı büyük olacak inşallah.” paylaşımı üzerine Önen’in emekleri için teşekkür ederek, yeni güzergahın müjdesini vermekten mutluluk duyduğunu, “30Ağustos öncesi çok sevindirici bir haber” olduğunu ifade etti.

ResimResimResimResimfrom Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri https://ift.tt/2Li8al4
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme