20 Haziran 2017 Salı

Eurowings İnternette Bariyerleri Kaldırıyor Eurowings İnternette Bariyerleri Kaldırıyor   Engelli müşteriler için basitleştirilmiş navigasyon seçeneği Yalın tasarımı sayesinde daha kolay kullanım Engelli yolcular için ekran okuyucu ve diğer birçok yardımcı yeni özellik   Eurowings, engelli yolcuları için web sitesini yeniledi ve ‘engelsiz’ Eurowings.com’u hizmete soktu. Eurowings’in internet sitesine giren kullanıcılar, başta ekran okuyucu özelliği olmak üzere, sitede sunulan diğer yeni özellikleri kullanarak site üzerinden uçuşlarla ilgili kolayca bilgi sahibi olabilecek ve bilet rezervasyonu yapabilecekler.   Lufthansa Grubu’na bağlı düşük maliyetli havayolu şirketi Eurowings hizmete sunduğu yenilenmiş web sitesiyle, Web İçeriği Erişilebilirlik İlkelerini (WCAG) 2.0 yerine getiriyor ve tüm yolcular için kolayca anlaşılabilir, yönetilebilir, kavranabilir ve güvenli bir çevrimiçi hizmet sunuyor. Web sitesi, kullanıcıların bilgi, başlık, link, metin ve formlara kolayca ulaşabilecekleri şekilde basit ve yalın bir tasarıma sahiptir.   Engelleri kaldıran bu web sitesi, havayolu şirketinin sayısız yenilikçi projeleri ve dijital hizmetleri bir araya getiren “MakeMyWay” gelecek programının bir parçası olarak geliştirildi.  

Eurowings İnternette Bariyerleri Kaldırıyor

 

  • Engelli müşteriler için basitleştirilmiş navigasyon seçeneği
  • Yalın tasarımı sayesinde daha kolay kullanım
  • Engelli yolcular için ekran okuyucu ve diğer birçok yardımcı yeni özellik

 

Eurowings, engelli yolcuları için web sitesini yeniledi ve ‘engelsiz’ Eurowings.com’u hizmete soktu. Eurowings’in internet sitesine giren kullanıcılar, başta ekran okuyucu özelliği olmak üzere, sitede sunulan diğer yeni özellikleri kullanarak site üzerinden uçuşlarla ilgili kolayca bilgi sahibi olabilecek ve bilet rezervasyonu yapabilecekler.

 

Lufthansa Grubu’na bağlı düşük maliyetli havayolu şirketi Eurowings hizmete sunduğu yenilenmiş web sitesiyle, Web İçeriği Erişilebilirlik İlkelerini (WCAG) 2.0 yerine getiriyor ve tüm yolcular için kolayca anlaşılabilir, yönetilebilir, kavranabilir ve güvenli bir çevrimiçi hizmet sunuyor. Web sitesi, kullanıcıların bilgi, başlık, link, metin ve formlara kolayca ulaşabilecekleri şekilde basit ve yalın bir tasarıma sahiptir.

 

Engelleri kaldıran bu web sitesi, havayolu şirketinin sayısız yenilikçi projeleri ve dijital hizmetleri bir araya getiren “MakeMyWay” gelecek programının bir parçası olarak geliştirildi.

 from Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri http://ift.tt/2sRvrTD
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme