30 Mart 2017 Perşembe

AnadoluJet ile Ankara-Bursa arasında yıl boyunca kampanyalı fiyatlarla uçun ‘Uçmayan Kalmasın’ sloganı ile halkın havayolu olmayı başaran AnadoluJet, yaptığı kampanyalar ile seyahat fırsatları sunmaya devam ediyor.   AnadoluJet yolcuları, Bursa – Ankara karşılıklı seferlerinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar alacakları biletlerde tek yön 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatı bulacak.   Yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanya tüm satış kanallarından biletlemeye açık olacak.   AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ya da anadolujet.com adresinden ulaşabilirsiniz.     AnadoluJet Hakkında:    AnadoluJet; Anadolu’yu birbirine bağlamak, Anadolu’nun havayolu ulaşım ihtiyacını daha ekonomik bir yolla karşılamak ve geniş halk kitlelerini havayoluyla buluşturmak üzere 23 Nisan 2008’de Ankara merkezli olarak kurulmuş bir Türk Hava Yolları markasıdır. Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımlarla değer katan AnadoluJet, Uçmayan Kalmasın hedefiyle çıktığı havayolu ulaşımı yolculuğunda 5 uçaktan oluşan filosunu bugün 34 uçağa çıkararak, 42 havalimanına ve 67 noktaya karşılıklı uçuş gerçekleştiren bir havayolu markası olarak Anadolu semalarında yolculuğuna devam etmektedir. AnadoluJet, ücretsiz ikram ve ücretsiz bagaj hakkı servisleriyle; havalimanı otoparkı, özel yolcu salonları, ekonomik araç kiralama olanakları ve otel rezervasyonu ek hizmetleriyle daha konforlu ve ekonomik bir seyahat deneyimi yaşamanız için kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir.

Uçmayan Kalmasın’ sloganı ile halkın havayolu olmayı başaran AnadoluJet, yaptığı kampanyalar ile seyahat fırsatları sunmaya devam ediyor.

 

AnadoluJet yolcuları, Bursa – Ankara karşılıklı seferlerinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar alacakları biletlerde tek yön 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatı bulacak.

 

Yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanya tüm satış kanallarından biletlemeye açık olacak.

 

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ya da anadolujet.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

AnadoluJet Hakkında: 

  AnadoluJet; Anadolu’yu birbirine bağlamak, Anadolu’nun havayolu ulaşım ihtiyacını daha ekonomik bir yolla karşılamak ve geniş halk kitlelerini havayoluyla buluşturmak üzere 23 Nisan 2008’de Ankara merkezli olarak kurulmuş bir Türk Hava Yolları markasıdır.

Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımlarla değer katan AnadoluJet, Uçmayan Kalmasın hedefiyle çıktığı havayolu ulaşımı yolculuğunda 5 uçaktan oluşan filosunu bugün 34 uçağa çıkararak, 42 havalimanına ve 67 noktaya karşılıklı uçuş gerçekleştiren bir havayolu markası olarak Anadolu semalarında yolculuğuna devam etmektedir.

AnadoluJet, ücretsiz ikram ve ücretsiz bagaj hakkı servisleriyle; havalimanı otoparkı, özel yolcu salonları, ekonomik araç kiralama olanakları ve otel rezervasyonu ek hizmetleriyle daha konforlu ve ekonomik bir seyahat deneyimi yaşamanız için kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir.from Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri http://ift.tt/2nyx5Vb
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme