26 Haziran 2018 Salı

Yaz günleri, Emirates’in dondurma ikramıyla daha da serinledi Emirates Havayolu, Dubai Uluslararası Havaalanı’nda, yaz sezonuna özel tüm müşterilerine dondurma ikram ediyor. Dondurma ikramı, 31 Ağustos tarihine kadar, Dubai’ye seyahat eden ya da Dubai’den aktarma yapan yolculara, Terminal 3 gidiş ve aktarma alanlarında sunulacak. İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, eşsiz bir yolculuk deneyimi sunarak yaz mevsiminde, yolcularına serinletici dondurma ikramı ile fark yaratıyor. Emirates’in sunduğu Emperor dondurması, şu anda Avrupa ve Birleşik Krallık’a olan belirli uçuşlardaki, premium sınıflarda ve Dubai Uluslararası Havaalanı’ndaki yedi Emirates lounge da sunuluyor. Emperor markalı dondurma, Emirates Uçuş Yemek Hizmetleri (EKFC) tarafından şirket içerisinde üretiliyor ve şirket, önümüzdeki 3 ay içerisinde, müşterilerine iki milyon kap dondurma ikram edeceğini tahmin ediyor. Müşteriler, Terminal 3 gidiş ve aktarma alanlarına yerleştirilmiş olan Emirates markalı dondurma arabalarını gördüğünde, şu lezzetler arasında seçim yapabilecek: Çikolata, Vanilya, Hurma & Arap Kahvesi, Mango Sorbe ve Limon Sorbe. Bu serinletici ikramlar, her gün-gece 12:00 ve 15:00, öğlen 12:30 ve 14:30 ve akşamüstü 18:00 ve 21:00 saatleri arasında olmak üzere, günün yoğun saatlerinde sunulacak. Emirates’in Dubai’deki merkezi, en son destinasyonları Londra, Stansted ve Santiago, Şili de dahil, altı kıtaya uzanan ağındaki 150’den fazla kente doğrudan bağlantı imkânı sağlıyor. Şirket, dünyanın her bölgesinden ilham alan lezzetler, son dönemlerde yenilenen menüsü ve ikram ettiği içecekler ile kusursuz bir uçak-içi servis sunuyor.Emirates, Business Class’ta tamamen düz hale gelebilen koltuklar, Economy Class’ta, 13.3 inçlik en geniş koltuk-içi ekranları ve ödüllü uçuş-içi eğlence sistemi ice’da bulunan 3,500 kanal imkânı ile yüksek kaliteli ürünler temin ediyor. Çocukları ile seyahat eden yolcular, tüm havaalanlarında öncelikli biniş ve uçakta, çocuklara özel öğünleri, ice’da özel eğlence imkanları, oyuncaklar ve Lonely Planet Kids oyun çantaları sayesinde rahat bir seyahat geçiriyorlar. Dubai Havaalanı’nda, Emirates, ailelerin, yer hizmetlerinde, daha iyi bir seyahat deneyimi yaşamalarını sağlamak üzere, özel olarak ayrılmış bir aile check-in alanı ve ücretsiz bebek arabası kullanım imkânı sunuyor. Şirketin ödüllü yolcu sadakat programı olan Emirates Skywards, ‘My Family’ adlı, aile üyelerinin, Emirates uçuşlarında kazanılan Skywards Millerinin %100’e kadar olan kısmını biriktirmelerine ve ödülleri, geçmişe oranla daha hızlı kullanmalarına imkân tanıyan, zenginleştirilmiş hizmetini tanıttı. Emirates hakkında: Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 85 ülkede 160 noktaya taşıyor. Emirates’in İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları’ndan haftada toplam 16 uçuşu bulunuyor.

Emirates Havayolu, Dubai Uluslararası Havaalanı’nda, yaz sezonuna özel tüm müşterilerine dondurma ikram ediyor. Dondurma ikramı, 31 Ağustos tarihine kadar, Dubai’ye seyahat eden ya da Dubai’den aktarma yapan yolculara, Terminal 3 gidiş ve aktarma alanlarında sunulacak.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, eşsiz bir yolculuk deneyimi sunarak yaz mevsiminde, yolcularına serinletici dondurma ikramı ile fark yaratıyor. Emirates’in sunduğu Emperor dondurması, şu anda Avrupa ve Birleşik Krallık’a olan belirli uçuşlardaki, premium sınıflarda ve Dubai Uluslararası Havaalanı’ndaki yedi Emirates lounge da sunuluyor.

Emperor markalı dondurma, Emirates Uçuş Yemek Hizmetleri (EKFC) tarafından şirket içerisinde üretiliyor ve şirket, önümüzdeki 3 ay içerisinde, müşterilerine iki milyon kap dondurma ikram edeceğini tahmin ediyor. Müşteriler, Terminal 3 gidiş ve aktarma alanlarına yerleştirilmiş olan Emirates markalı dondurma arabalarını gördüğünde, şu lezzetler arasında seçim yapabilecek: Çikolata, Vanilya, Hurma & Arap Kahvesi, Mango Sorbe ve Limon Sorbe. Bu serinletici ikramlar, her gün-gece 12:00 ve 15:00, öğlen 12:30 ve 14:30 ve akşamüstü 18:00 ve 21:00 saatleri arasında olmak üzere, günün yoğun saatlerinde sunulacak.

Emirates’in Dubai’deki merkezi, en son destinasyonları Londra, Stansted ve Santiago, Şili de dahil, altı kıtaya uzanan ağındaki 150’den fazla kente doğrudan bağlantı imkânı sağlıyor. Şirket, dünyanın her bölgesinden ilham alan lezzetler, son dönemlerde yenilenen menüsü ve ikram ettiği içecekler ile kusursuz bir uçak-içi servis sunuyor.Emirates, Business Class’ta tamamen düz hale gelebilen koltuklar, Economy Class’ta, 13.3 inçlik en geniş koltuk-içi ekranları ve ödüllü uçuş-içi eğlence sistemi ice’da bulunan 3,500 kanal imkânı ile yüksek kaliteli ürünler temin ediyor.

Çocukları ile seyahat eden yolcular, tüm havaalanlarında öncelikli biniş ve uçakta, çocuklara özel öğünleri, ice’da özel eğlence imkanları, oyuncaklar ve Lonely Planet Kids oyun çantaları sayesinde rahat bir seyahat geçiriyorlar. Dubai Havaalanı’nda, Emirates, ailelerin, yer hizmetlerinde, daha iyi bir seyahat deneyimi yaşamalarını sağlamak üzere, özel olarak ayrılmış bir aile check-in alanı ve ücretsiz bebek arabası kullanım imkânı sunuyor.

Şirketin ödüllü yolcu sadakat programı olan Emirates Skywards, ‘My Family’ adlı, aile üyelerinin, Emirates uçuşlarında kazanılan Skywards Millerinin %100’e kadar olan kısmını biriktirmelerine ve ödülleri, geçmişe oranla daha hızlı kullanmalarına imkân tanıyan, zenginleştirilmiş hizmetini tanıttı.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 85 ülkede 160 noktaya taşıyor. Emirates’in İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları’ndan haftada toplam 16 uçuşu bulunuyor.from Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri https://ift.tt/2tEb5vr
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme