19 Temmuz 2018 Perşembe

SİNGAPUR HAVAYOLLARI “DÜNYANIN EN İYİ HAVAYOLU ŞİRKETİ” SİNGAPUR HAVAYOLLARI, 2018 SKYTRAX ÖDÜLLERİNDE “DÜNYANIN EN İYİ HAVAYOLU ŞİRKETİ” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ Singapur Havayolları aynı zamanda farkli kategorilerde de üç ödül daha aldı   Singapur Havayolları, Skytrax Ödüllerinde bu yıl ‘Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi’ ödülünü aldı. Ayrıca ‘Dünyanın En İyi First Class Kabini’, ‘Asya’nın En İyi Havayolu Şirketi’ ve ‘En İyi First Kabin Koltukları’ ödüllerini de aldı. Bu yıl aldığı ödül ile birlikte Singapur Havayolları, ‘Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi’ ödülünü dördüncü kez almış oldu. Ödüller, 335’ten fazla havayolu şirketini, 20 milyonu aşkın yolcu tarafından puanlanarak Ağustos 2017 ile Mayıs 2018 arasında yapılan anketlere göre verilmiştir. Dün Londra’da düzenlenen ödül töreni konuşmasında “Singapur Havayolları, Skytrax ‘Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi’ ödülüne layık görüldüğü için çok mutluyuz. Bu ödülü, müşterilerimize dünyanın en iyi seyahat deneyimini sunmaya çalışan 26.000 Singapur Havayolları Grubu çalışanlarına adıyorum” diyerek başlayan Singapur Havayolları CEO’su Goh Choon Phong sözüne şöyle devam etti; Son derece rekabetçi olan bu global ortamda müşteriler birçok havayolu şirketini tercih edebileceğinin farkındadır ve bu ödül müşterilerden alınan geri bildirimlere göre seçilmiştir. Bu ödül, havayolumuzun önem verdiği üç ana unsurun (ürün liderliği, hizmet mükemmelliği ve ağ bağlanırlığı) yanısıra rekabet üstünlüğümüzü sürdürebilmek, müşteri beklentilerini karşılayabilmek ve daha fazlasını aşmak için bizi motive edecektir. Skytrax CEO’su Edward Plaisted ise; “Ödül tarihinde müşteriler tarafından dördüncü keza Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi seçilen Singapur Havayolları’nı bu olağanüstü başarısından dolayı tebrik ediyoruz. Müşterileri en fazla etkileyen unsur olan tutarlılığın hem ürün hem de hizmet kategorilerinde yüksek puanlar alan Singapur Havayolları’nın değerli bir niteliği olduğu da bu sayede kanıtlanmıştır. Yeni first class süitlerini kullanmaya başlamasının ardından bir yıl bile geçmeden Dünyanın En İyi First Class Kabini ödülünü alan Singapur Havayolları’nın bu ödülü almaktan çok gurur duyduğuna eminim” dedi.

SİNGAPUR HAVAYOLLARI, 2018 SKYTRAX ÖDÜLLERİNDE “DÜNYANIN EN İYİ HAVAYOLU ŞİRKETİ” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Singapur Havayolları aynı zamanda farkli kategorilerde de üç ödül daha aldı

 

Singapur Havayolları, Skytrax Ödüllerinde bu yıl ‘Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi’ ödülünü aldı. Ayrıca ‘Dünyanın En İyi First Class Kabini’, ‘Asya’nın En İyi Havayolu Şirketi’ ve ‘En İyi First Kabin Koltukları’ ödüllerini de aldı.

Bu yıl aldığı ödül ile birlikte Singapur Havayolları, ‘Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi’ ödülünü dördüncü kez almış oldu. Ödüller, 335’ten fazla havayolu şirketini, 20 milyonu aşkın yolcu tarafından puanlanarak Ağustos 2017 ile Mayıs 2018 arasında yapılan anketlere göre verilmiştir.

Dün Londra’da düzenlenen ödül töreni konuşmasında “Singapur Havayolları, Skytrax ‘Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi’ ödülüne layık görüldüğü için çok mutluyuz. Bu ödülü, müşterilerimize dünyanın en iyi seyahat deneyimini sunmaya çalışan 26.000 Singapur Havayolları Grubu çalışanlarına adıyorum” diyerek başlayan Singapur Havayolları CEO’su Goh Choon Phong sözüne şöyle devam etti;

Son derece rekabetçi olan bu global ortamda müşteriler birçok havayolu şirketini tercih edebileceğinin farkındadır ve bu ödül müşterilerden alınan geri bildirimlere göre seçilmiştir. Bu ödül, havayolumuzun önem verdiği üç ana unsurun (ürün liderliği, hizmet mükemmelliği ve ağ bağlanırlığı) yanısıra rekabet üstünlüğümüzü sürdürebilmek, müşteri beklentilerini karşılayabilmek ve daha fazlasını aşmak için bizi motive edecektir.

Skytrax CEO’su Edward Plaisted ise; “Ödül tarihinde müşteriler tarafından dördüncü keza Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi seçilen Singapur Havayolları’nı bu olağanüstü başarısından dolayı tebrik ediyoruz. Müşterileri en fazla etkileyen unsur olan tutarlılığın hem ürün hem de hizmet kategorilerinde yüksek puanlar alan Singapur Havayolları’nın değerli bir niteliği olduğu da bu sayede kanıtlanmıştır. Yeni first class süitlerini kullanmaya başlamasının ardından bir yıl bile geçmeden Dünyanın En İyi First Class Kabini ödülünü alan Singapur Havayolları’nın bu ödülü almaktan çok gurur duyduğuna eminim” dedi.from Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri https://ift.tt/2JAhi1q
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme