28 Nisan 2017 Cuma

Borajet’ten Önemli Açıklama BORAJET HAVAYOLLARI YENİDEN YAPILANMA SÜRECİ ÇERÇEVESİNDE TARİFELİ UÇUŞLARINA ARA VERİYOR; Yurt içinde ve dışında 80 farklı noktaya hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel havayolu şirketi olan Borajet Havayolları SBK Holding bünyesine devredilmesinin ardından,  yapılmakta olan Dünya’nın en büyük havalimanlarından biri olacak, 3.havalimanına çok daha güçlü ve yenilenmiş olarak hizmet verme hazırlıklarını sürdürmektedir. Yeniden yapılanma ve güçlenme çalışmaları neticesinde, filosunda aktif olarak bulunan 10 adet uçağın 6’sının teknik arıza ve parça eksikliğinden dolayı uzun süredir yerde kalması sebebi ile oluşan teknik sorunların giderilerek, uçabilir duruma getirme çalışmaları devam etmektedir.  Bu sebepten dolayı,  Borajet Havayolları filosunun yenilenip yeni uçuş rotalarının ve planlamanın yapılması için, 24 NİSAN 2017 gününden itibaren uçuşlarına geçici bir süre ara vermiştir. Müşteri mağduriyeti ve ticari itibar göz önüne alınarak, Bu çalışmadan dolayı kıymetli misafirlerimizin mağduriyet yaşamaması için Türk Hava Yolları ile anlaşma sağlanmış olup Yolcularımızın uçuşları Türk Hava Yolları ile gerçekleştirilecektir. Türk Hava Yolları biletleri, tarih sırasına göre oluşturularak Borajet PNR‘ı içerisinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden Borajet çağrı merkezi tarafından acente ve yolcularımız ile iletişime geçilerek tebliğ edilmektedir. Borajet‘e daha önce teminat vermiş olan acentelerimizin teminatları iade edilecektir. İnvoice hesaplarında bulunan tutarların geri ödemesi ise yapılacaktır. Acentelerimiz ile bu konu hakkında en kısa sürede iletişime geçilerek bilgilendirme yapılacaktır. Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz iş birliği için teşekkür ederiz. Kaynak:tursab.org.tr

BORAJET HAVAYOLLARI YENİDEN YAPILANMA SÜRECİ ÇERÇEVESİNDE TARİFELİ UÇUŞLARINA ARA VERİYOR;

Yurt içinde ve dışında 80 farklı noktaya hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel havayolu şirketi olan Borajet Havayolları SBK Holding bünyesine devredilmesinin ardından,  yapılmakta olan Dünya’nın en büyük havalimanlarından biri olacak, 3.havalimanına çok daha güçlü ve yenilenmiş olarak hizmet verme hazırlıklarını sürdürmektedir.

Yeniden yapılanma ve güçlenme çalışmaları neticesinde, filosunda aktif olarak bulunan 10 adet uçağın 6’sının teknik arıza ve parça eksikliğinden dolayı uzun süredir yerde kalması sebebi ile oluşan teknik sorunların giderilerek, uçabilir duruma getirme çalışmaları devam etmektedir.  Bu sebepten dolayı,  Borajet Havayolları filosunun yenilenip yeni uçuş rotalarının ve planlamanın yapılması için, 24 NİSAN 2017 gününden itibaren uçuşlarına geçici bir süre ara vermiştir.

Müşteri mağduriyeti ve ticari itibar göz önüne alınarak, Bu çalışmadan dolayı kıymetli misafirlerimizin mağduriyet yaşamaması için Türk Hava Yolları ile anlaşma sağlanmış olup Yolcularımızın uçuşları Türk Hava Yolları ile gerçekleştirilecektir.

Türk Hava Yolları biletleri, tarih sırasına göre oluşturularak Borajet PNR‘ı içerisinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden Borajet çağrı merkezi tarafından acente ve yolcularımız ile iletişime geçilerek tebliğ edilmektedir. Borajet‘e daha önce teminat vermiş olan acentelerimizin teminatları iade edilecektir. İnvoice hesaplarında bulunan tutarların geri ödemesi ise yapılacaktır. Acentelerimiz ile bu konu hakkında en kısa sürede iletişime geçilerek bilgilendirme yapılacaktır.

Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz iş birliği için teşekkür ederiz.

Kaynak:tursab.org.trfrom Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri http://ift.tt/2oSbS8u
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder