31 Mayıs 2019 Cuma

Kaan Air yurt dışı yatırımıyla büyüyor Kaan Air iştiraki Wiking Helikopter filosuna bir helikopter daha ekledi! Dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinin “exclusive” distribütörlüğünü üstlenen Kaan Air’in Almanya’daki iştiraki Wiking Helikopter, H145 helikopterini de ekleyerek filosunu genişletmeye devam ediyor. Lojistik faaliyetlerinde kapasitesini artırarak hızlı bir büyüme kaydeden Wiking Helikopter, filosundaki helikopter sayısını beşe yükseltti. Offshore hizmeti alanında güçlü bir deneyime sahip olan Wiking Helikopter, lojistik faaliyetlerinde kapasitesini artırmaya devam ediyor. Avrupalı helikopter üreticisi Airbus Helicopters’ten yeni bir H145 modeli helikopteri satın alan Wiking Helikopter, yeni helikopteri teslim aldığını duyurdu. Çift motorlu en çok satan helikopter modeli Airbus Helicopters’in üretmiş olduğu H145 modelinin çift motorlu olmasının yanı sıra, birçok fonksiyonel özelliği bulunuyor. Pilotun iş yükünü azaltarak maksimum güvenlik seviyesine ulaşılabildiği gibi 4 eksenli otomatik pilotlu ve auto hover fonksiyonlu Helionix kokpit ile çeşitli avantajlar sunuyor. Sekiz yolcuya kadar oturma kapasitesi bulunan H145 helikopteri Airbus Helicopters’in en çok tercih edilen modelleri arasında. Rüzgar santrallerinin proje verimliğine dikkat çeken Wiking Helikopter Service CEO’su Ernst Nassl, “H145 modelimiz Denizaşırı Rüzgar Lojistiği için çok değerli bir varlığı temsil ediyor. O&M verimliliğini en üst düzeye çıkararak rüzgar santralleri proje verimliliğini büyük ölçüde artırabilir” dedi.

Kaan Air iştiraki Wiking Helikopter filosuna bir helikopter daha ekledi!

Dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinin “exclusive” distribütörlüğünü üstlenen Kaan Air’in Almanya’daki iştiraki Wiking Helikopter, H145 helikopterini de ekleyerek filosunu genişletmeye devam ediyor. Lojistik faaliyetlerinde kapasitesini artırarak hızlı bir büyüme kaydeden Wiking Helikopter, filosundaki helikopter sayısını beşe yükseltti.

Offshore hizmeti alanında güçlü bir deneyime sahip olan Wiking Helikopter, lojistik faaliyetlerinde kapasitesini artırmaya devam ediyor. Avrupalı helikopter üreticisi Airbus Helicopters’ten yeni bir H145 modeli helikopteri satın alan Wiking Helikopter, yeni helikopteri teslim aldığını duyurdu.

Çift motorlu en çok satan helikopter modeli

Airbus Helicopters’in üretmiş olduğu H145 modelinin çift motorlu olmasının yanı sıra, birçok fonksiyonel özelliği bulunuyor. Pilotun iş yükünü azaltarak maksimum güvenlik seviyesine ulaşılabildiği gibi 4 eksenli otomatik pilotlu ve auto hover fonksiyonlu Helionix kokpit ile çeşitli avantajlar sunuyor. Sekiz yolcuya kadar oturma kapasitesi bulunan H145 helikopteri Airbus Helicopters’in en çok tercih edilen modelleri arasında.

Rüzgar santrallerinin proje verimliğine dikkat çeken Wiking Helikopter Service CEO’su Ernst Nassl, “H145 modelimiz Denizaşırı Rüzgar Lojistiği için çok değerli bir varlığı temsil ediyor. O&M verimliliğini en üst düzeye çıkararak rüzgar santralleri proje verimliliğini büyük ölçüde artırabilir” dedi.from Aeroportist I Güncel Havacılık Haberleri http://bit.ly/2MnHgfk
via IFTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme